Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Habo IF

Följ

Habo IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Träning F-10


      12:00
    • 10:30

      Träning Fotboll Herr


      12:00
    • 11:00

      Norrahammars GIS Grön (hemma) F-12


      13:00
    • 11:00

      Tabergs SK 7-m (borta) F-13


      12:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      18:30
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 19:00

      Norrahammars IK/Månsarps IF (hemma) P-18 Junior


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 18:30

      Norrahammars GIS (hemma) F-14


      20:30
    • 19:00

      Lommaryds IF U (9-m) (hemma) Fotboll Dam


      21:00
  • 4Lör
    • 08:20

      Loppiscupen Månsarp P-15


      14:20
    • 09:00

      Ekhagens IF svart (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Mariebo IK 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      IF Eksjö Fotboll 2 (borta) F-11


      11:30
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      IF Haga (hemma) F-14


      13:00
    • 13:00

      Mariebo IK svart (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      Bankeryds SK 1 (borta) F-10


      15:00
    • 14:00

      Egnahems BK (borta) P-09/P10


      16:00
    • 21:00

      Städa idrottshallen efter disco P-15


      22:30
  • 5Sön
    • 09:00

      IK Tord (hemma) F-14


      11:00
    • 10:00

      Mullsjö IF (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      Tranås FF (borta) F-12


      12:30
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Ölmstads IS (borta) P-14


      13:00
    • 12:00

      Mariebo IK gul (hemma) F-13


      13:30
    • 13:00

      Bankeryds SK svart (borta) F-13


      14:30
    • 13:30

      Mullsjö IF (borta) F-12


      15:30
    • 13:30

      Tenhults IF vit (hemma) F-13


      15:00
    • 14:00

      IFK Värnamo 1 (borta) P-11


      16:00
    • 14:00

      Tabergs SK röd (borta) P-13


      16:00
    • 14:00

      Tabergs SK röd (borta) P-14


      16:00
    • 14:00

      IK Tord (borta) P-12


      16:00
    • 14:30

      Egnahems BK vit (hemma) P-14


      16:30
    • 15:30

      Vrigstads IF/Hultsjö IF 1 (hemma) F-10


      17:30
    • 16:00

      Egnahems BK orange (borta) P-12


      18:00
    • 17:00

      Norrahammars GIS (borta) Fotboll Herr


      19:00
    • 18:00

      Råslätt SK (9-m) (borta) F16 Dam


      20:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      19:15
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      18:30
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:45

      Uthämtning sportlotter P-14


      18:15
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 19:00

      Waggeryds IK (borta) P-18 Junior


      21:00
    • 19:00

      Tenhults IF/Barnarps IF (hemma) F16 Dam


      21:00
  • 9Tor
    • 09:00

      Hovslätts IK (borta) F-14


      11:00
    • 10:00

      Tenhults IF svart (borta) P-14


      12:00
    • 12:00

      Norrahammars IK (hemma) Fotboll Herr


      14:00
    • 14:00

      Träning P-18 Junior


      15:30
    • 16:30

      Träning Fotboll Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning F16 Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09/P10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 18:30

      IF Hallby FK blå (hemma) P-13


      20:30
    • 18:30

      Tenhults IF vit (hemma) F-12


      20:30
    • 18:30

      Nässjö FF 2 (hemma) F-10


      20:30
  • 11Lör
    • 09:00

      Habo IF Vit (borta) P-13


      11:00
    • 09:00

      Norrahammars GIS vit (hemma) F-12


      11:00
    • 09:00

      Poolspel Hallby/Bankeryd F-16


      12:00
    • 11:00

      Norrahammars GIS (hemma) P-14


      13:00
    • 12:30

      IK Vista Röd (hemma) P-12


      14:30
    • 13:00

      Nässjö FF vit (borta) P-14


      15:00
    • 13:30

      IK Tord svart (hemma) P-14


      15:30
    • 14:00

      Råslätt SK röd (borta) P-12


      16:00
    • 14:30

      Bankeryds SK röd (hemma) P-12


      16:30
  • 12Sön
    • 09:00

      IK Tord lila (hemma) P-13


      11:00
    • 09:30

      Tenhults IF svart (borta) F-14


      11:30
    • 10:00

      Råslätt SK (borta) F-13


      11:30
    • 10:00

      Bankeryds SK svart (borta) F-13


      11:30
    • 10:00

      Assyriska IK (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      ÖIS/Vista blå (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Mariebo IK vit (borta) P-14


      13:00
    • 12:30

      Habo IF 1 (borta) P-11


      14:30
    • 13:30

      Mariebo IK gul (hemma) P-14


      15:30
    • 14:30

      IFK Österbymo (hemma) P-09/P10


      16:30
    • 15:00

      Tenhults IF (borta) F-10


      17:00
    • 15:00

      Mariebo IK (borta) F-14


      17:00
    • 16:00

      Hvetlanda GIF 2 (borta) P-11


      18:00
    • 16:00

      Hestra Skid O SK (hemma) F-13


      17:30
    • 17:00

      Mullsjö IF (9-m) (hemma) Fotboll Herr


      19:00
    • 19:00

      Bankeryds SK svart (borta) P-14


      21:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      19:15
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      18:30
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 18:30

      Habo IF Vit (borta) P-13


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby FK (borta) Fotboll Dam


      21:00
    • 19:00

      IK Tord (hemma) P-18 Junior


      21:00
    • 19:00

      Husqvarna FF 1 (borta) P-11


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 18:00

      IF Haga gul (borta) P-12


      20:00
    • 19:00

      Mariebo IK 1 (hemma) F-10


      21:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Ekocupen 2024 P17


      16:00
    • 08:30

      EKO-cupen F17


      19:00
    • 09:00

      Barnarps IF röd (hemma) F-14


      11:00
    • 10:00

      Egnahems BK orange (borta) F-12


      12:00
    • 10:00

      Bankeryds SK 2 (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF svart (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Månsarps IF (hemma) F-13


      12:30
    • 11:00

      Mariebo IK svart (borta) P-14


      13:00
    • 12:20

      EKO-cupen 18/5 F17


      18:00
    • 13:20

      EKO-cupen 18/5 F17


      18:00
    • 13:20

      EKO-cupen 18/5 F17


      18:00
    • 13:30

      Hovslätts IK vit (borta) P-13


      15:30
    • 14:00

      Bankeryds SK gul (hemma) P-14


      16:00
    • 14:00

      EKO Cup P16


      18:00
    • 14:20

      EKO-cupen 18/5 F17


      18:00
  • 19Sön
    • 09:00

      IF Hallby FK blå (borta) F-13


      10:30
    • 09:00

      Barnarps IF vit (hemma) F-14


      11:00
    • 09:00

      Poolspel Mullsjö/Bottnaryd F-16


      12:00
    • 10:00

      Ekhagens IF röd (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Gränna AIS (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Egnahems BK orange (hemma) F-14


      13:00
    • 12:00

      IK Tord vit (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Månsarps IF (borta) P-14


      14:00
    • 12:00

      Ekhagens IF Svart (borta) P-12


      14:00
    • 13:00

      Husqvarna FF (hemma) F-13


      14:30
    • 13:00

      Poolspel på Slätten söndag 19 maj P-15


      15:30
    • 13:30

      IFK Värnamo Röd (borta) P-13


      15:30
    • 14:00

      Mariebo/Haga (borta) F16 Dam


      16:00
    • 14:00

      IK Tord 1 (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      IF Haga (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      Assyriska IK (borta) P-14


      17:00
    • 18:00

      Mariebo IK 3 (borta) F-11


      19:30
    • 18:30

      Norrahammars IK (9-m) (borta) Fotboll Herr


      20:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      19:15
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning F18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 19:00

      Husqvarna FF (borta) F16 Dam


      21:00
    • 19:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-13


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 18:00

      Shelfless - personalaktivitet Habo IF


      22:00
    • 18:45

      IF Hallby FK blå (borta) F-13


      20:15
    • 19:00

      Hooks IF (hemma) Fotboll Herr


      21:00
    • 19:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-12


      21:00
    • 19:00

      Nässjö FF (hemma) P-09/P10


      21:00
  • 25Lör
    • 08:30

      Poolspel mig/ngis/tsk F-16


      11:30
    • 09:00

      IK Tord vit (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Ölmstads IS /IK Vista (hemma) F-12


      12:00
    • 11:00

      Egnahems BK vit (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-14


      13:00
    • 14:00

      Tenhults IF svart (hemma) F-13


      15:30
    • 14:00

      Husqvarna FF (borta) F-14


      16:00
    • 14:30

      IF Hallby FK vit (hemma) P-12


      16:30
  • 26Sön
    • 09:00

      Poolspel på slätten! F-15


      13:00
    • 09:00

      Ekhagens IF grön (hemma) P-13


      11:00
    • 09:00

      Hovslätts IK (hemma) F-12


      11:00
    • 09:00

      Mariebo IK Blå (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Mullsjö IF (borta) F-13


      11:30
    • 10:00

      Ekhagens IF (borta) F-14


      12:00
    • 11:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Hestra Skid O SK (borta) F-13


      12:30
    • 11:30

      Habo IF Vit (borta) P-13


      13:30
    • 13:00

      Poolspel P16


      17:00
    • 13:30

      IFK Värnamo röd (borta) F-14


      15:30
    • 14:00

      Råslätt SK blå (borta) P-14


      16:00
    • 14:00

      Hovslätts IK röd (hemma) P-14


      16:00
    • 14:00

      Nässjö FF 1 (borta) F-10


      16:00
    • 14:30

      Egnahems BK vit (hemma) P-12


      16:30
    • 15:30

      Husqvarna FF (9-m) (hemma) F16 Dam


      17:30
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • Heldag

      Hårband F-13

    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      19:15
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning F18


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 18:30

      IK Vista (borta) P-14


      20:30
    • 19:00

      Tabergs SK (hemma) P-18 Junior


      21:00
    • 19:00

      Habo IF 1 (borta) P-11


      21:00
    • 19:00

      Gränna AIS (borta) F-11


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:15

      Träning F-16


      18:15
    • 19:00

      Bankeryds SK vit (borta) P-12


      21:00